UAG Shock Sleeve Lite iPad Pro 12.9″ (grey)

UAG Lite Shock pouzdro - ochranné pouzdro pro iPad Pro 11 Nový typ ochrany! O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy.... více informací »
UAG Shock Sleeve Lite iPad Pro 12.9" (grey)
Značka: Krytárna
1 369 Kč
Více informací
UAG Lite Shock pouzdro - ochranné pouzdro pro iPad Pro 11 Nový typ ochrany! O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy....

UAG Lite Shock pouzdro – ochranné pouzdro pro iPad Pro 11 Nový typ ochrany! O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Pro vytvoření nejsilnější materiály, použité nylonu Shock rukáv 840D nazývané také balistická. Jedná se o velmi trvanlivý materiál odolný vůči vodě. Dnes je to jedna z nejtěžších typů nylonu na trhu. Přemýšlivý design stylové a odolné ochrany při 360 ° C. S tenkým a lehkým designem si můžete dát v tašce nebo batohu. Případ také zapadá do doby Apple Magic Keyboard® Pencil® a s přídavným přední kapsy skryla příslušenství. Military styl minimalistický design s charakteristickými motivy jako UAG nebo vyměnitelné verze maskáče pruh s logem. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu. Specifikace • Přední kapsa na zip pro příslušenství. • Odnímatelná / vyměnitelný suchý pruh. • Kompatibilní s Hodně oblíbený kousek UAG Shock Sleeve Lite iPad Pro 12.9″ jde získat snadno tady na stránkách zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Najděte si jiné výrobky ze zmíněné sekce z pohodlí domova! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Krytárna vám poskytuje velmi kvalitní zboží A tady je důkaz!

Zlevněný kus UAG Shock Sleeve Lite iPad Pro 12.9" (grey) od top značky Krytárna snadno pořídíte zde nyní za akční cenu. Právě teď jen za 1 369 Kč.