UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 12 Mini (Orange)

podrobnosti navržený s mobilitou na mysli, náš lucent telefon pouzdro je puměl světlo, nárazový sluchátko s měkkým, prémiovým ručním cílem... více informací »
UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 12 Mini (Orange)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
podrobnosti navržený s mobilitou na mysli, náš lucent telefon pouzdro je puměl světlo, nárazový sluchátko s měkkým, prémiovým ručním cílem...

podrobnosti navržený s mobilitou na mysli, náš lucent telefon pouzdro je puměl světlo, nárazový sluchátko s měkkým, prémiovým ručním cílem Průsvitný, progresivní mikrodotový vzor. Překlad: moderní, sofistikovaná ochrana na dosah ruky. Featherlight konstrukce s měkkým nárazem odolným jádrem reliéfní branding detail jednodílný průsvitný design Design s úmyslem Stylový a sofistikovaný je naše lucentská série. Zavedený s pumorním světlem, nárazem odolným sluchátkem s měkkou, prémiovou ručním cílem, přerušil průsvitný progresivní mikrodotový vzor. Udržování zařízení chráněné při pohledu elegantně. Vyrobeno pro ochranu splňuje vojenskou standardu, což znamená, že naše případy byly poklesly 26krát při 48 palcích s nulovým poškozením k zařízení. Pokračujte dále s ochranou MIL-SPEC. Posílení jít dále moderní, sofistikovaná ochrana na dosah ruky. Zábava a silná je naše řada Lucent. Udržujte své limity a venturujte více s případem, na kterém můžete skutečně záviset. Hrboly nebo kapky nemají fázi. Oblíbený a kvalitní výrobek máte možnost nakoupit nyní tu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární kategorie v bezva akci! Významný dodavatel Krytárna poskytuje špičkové produkty. A tady je důkaz!

Tento vynikající kousek UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 12 Mini (Orange) od dodavatele zboží Krytárna pohodlně seženete na našich stránkách teď právě extra výhodně! Cena od 709 Kč.