UAG Urban Armor Gear Outback Bio Apple iPhone 12 Pro Max (Olive)

chránit telefon a prostředí vytvořené pro ty, pro které jsou ochrany životního prostředí záležitosti. Outback Bio je kryt, který má vše, co... více informací »
UAG Urban Armor Gear Outback Bio Apple iPhone 12 Pro Max (Olive)
Značka: Krytárna
1 079 Kč
Více informací
chránit telefon a prostředí vytvořené pro ty, pro které jsou ochrany životního prostředí záležitosti. Outback Bio je kryt, který má vše, co...

chránit telefon a prostředí vytvořené pro ty, pro které jsou ochrany životního prostředí záležitosti. Outback Bio je kryt, který má vše, co potřebujete. 100%25 eco Všechny kompostovatelné materiály jsou biologicky odbouratelné, ale ne všechny biologicky rozložitelné materiály jsou kompostovatelné. Za správných podmínek se byt rychle rozkládá přirozeně, aniž by produkovalo škodlivé látky. Volbou bydlení UAG Outback Bio můžete být jisti, že se jedná o produkt, který byl navržen s maximální péčí o životní prostředí. biologicky rozložitelná neznamená ošklivý Při navrhování bydlení bylo zaměření na ekologické otázky, ale vzhled nebyl zapomenut. Outback Bio, na rozdíl od jiných biodegradovatelných pouzder, má jednotnou barvu. Ergonomický tvar a příjemný k dotykovému materiálu, aby se skříň dobře uložil v ruce, a matný povlak zvyšuje odolnost vůči nečistotám. Balení také záležitosti Balení pouzdra neobsahuje plast, je vyroben ze 100%25 recyklovatelných materiálů. Sójový inkoust byl použit. Sada certifikátů MIL-spec 810g-516.6 Certifikace potvrzuje, že Outback BIO splňuje vojenské standardy ochrany pádu. Bydlení bylo také ověřeno tak, aby splňovaly pokyny pro kompostování – ASTM D6400-4 (USA) a EN13432 (EU).

Hodně prodávaný kousek UAG Urban Armor Gear Outback Bio Apple iPhone 12 Pro Max (Olive) pocházející od značky Krytárna jednoduše můžete pořídit již dnes skutečně levně! Aktuálně za 1 079 Kč.