Ugreen 10x modular plug connector RJ45 8P8C Cat 6A Cat 7 (70316)

UGREEN RJ45 krimpovací konektorové zástrčky, který je vyroben z odolného mědi a plastických hmot bez přístupu kyslíku, vhodné pro CAT6, CAT6, Cat7... více informací »
Ugreen 10x modular plug connector RJ45 8P8C Cat 6A Cat 7 (70316)
Značka: Krytárna
449 Kč
Více informací
UGREEN RJ45 krimpovací konektorové zástrčky, který je vyroben z odolného mědi a plastických hmot bez přístupu kyslíku, vhodné pro CAT6, CAT6, Cat7...

UGREEN RJ45 krimpovací konektorové zástrčky, který je vyroben z odolného mědi a plastických hmot bez přístupu kyslíku, vhodné pro CAT6, CAT6, Cat7 kabelu. Je ideální pro budování síťové kabely na zakázku délka, vhodné pro osobní potřebu a snadno spojit. 10ks zabalené v splnit vaše různé použití. Kovové stíněnými konektory RJ45 Plug ukončí RJ45 CAT6 / Cat7 tuhých nebo ohebných vodičů; Konstrukce štítu kovovým pláštěm chrání vnitřní jádro z vnějších elektromagnetických vln, a přenos signálu je stabilnější. Super-speed Ethernet Transmission Tento konektor splňuje normu přenosové sítě 10Gbps, efektivně zvýšit svůj čistý surfování rychlostí. Žádné další zpoždění při hraní her, stahování souborů, sledování filmů online. Nikdy Získat Offline Přijetí 3U „pozlacený kontakt, kontakty a drát jádra jsou úzce napojeny, připojení dostane více stabilní a kontinuální. Uvádí se speciálním drátem zapínání designem, snadno opravit síťové kabely s velkým průměrem, stabilní a nejsou uvolněné a více stabilní přenos. Co ted UGREEN CAT6A RJ45 Plug * 10ks dokonalé UGREEN RJ45 konektor pro montáž ethernetové připojení se stíněným síťovým kabelem nebo instalačního kabelu, můžete jej použít ke konstrukci RJ45 CAT6A / síťový kabel CAT7 Které vnitřní drát by měl být v rámci 1,1 mm 1,5 mm. 【】 Stínění Plug RJ45 s kovovým pouzdrem, tento vodič 8P8C konektor RJ45 dosahuje rychle, účinně rychlost až 10Gbps, lepší přenos dat a vysokou sílu signálu než nestíněné konektoru.】 【Jednoduchá instalace pomocí přiloženého drátěné vložky nakládací lišty, můžete pohodlně kontrolovat posloupnost drátu je zajištění přesného drátu uspořádání ke standardu T568A nebo T568B bez jakéhokoliv problému. desigh pro Durable 【】 ethernetový connect nebo je navržen speciální ocasem, který upevnění kabelu, snadno opravit síťové kabely s velkým průměrem, stabilní a ztratit. Zahuštěný pozlacené kontakty zvýšenou propustnost sítě a odolnost proti oxidaci. Univerzální kompatibilita konektor RJ45】 【Tato síť může být snadno zapojen do PC, notebook, modem, set-top box, TV box, síťové tiskárny, přepínačů, směrovačů, náboje, ADSL, atd.

Super výrobek Ugreen 10x modular plug connector RJ45 8P8C Cat 6A Cat 7 (70316) od dodavatele s dlouholetou historií Krytárna pořídíte zde nyní v akci! Aktuálně výhodně za 449 Kč.