UGREEN AV161 audio Adaptér USB-C do mini jack 3.5mm (černá)

USB-C adaptér pro mini jack 3,5 mm UGREEN AV161 USB-C adaptér pro mini konektor 3,5 mm umožňuje pohodlný přenos hudby do audio zařízení, jako jsou... více informací »
UGREEN AV161 audio Adaptér USB-C do mini jack 3.5mm (černá)
Značka: Krytárna
399 Kč
Více informací
USB-C adaptér pro mini jack 3,5 mm UGREEN AV161 USB-C adaptér pro mini konektor 3,5 mm umožňuje pohodlný přenos hudby do audio zařízení, jako jsou...

USB-C adaptér pro mini jack 3,5 mm UGREEN AV161 USB-C adaptér pro mini konektor 3,5 mm umožňuje pohodlný přenos hudby do audio zařízení, jako jsou sluchátka nebo mikrofony. Byl vybaven pokročilými DAC čipem, který poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Vyznačuje se širokou kompatibilitou – můžete snadno připojit zařízení. Vyrobeno z materiálů vysoké třídy a trvanlivé – potěší vás spolehlivostí. Široká kompatibilita AV161 Adaptér je vynikajícím řešením, pokud například telefon, tablet nebo počítač nemá žádný mini konektor. Produkt je kompatibilní s většinou zařízení vybavených audio konektorem 3,5 mm. Budete ji používat ve spojení se sluchátky, reproduktory a dokonce i auto stereo set. Adaptér také podporuje různé operační systémy. Poslouchejte své oblíbené skladby všude tam, kde chcete – od teď! chutné kvality zvuku Příslušenství poskytuje křišťálově jasné, přirozeně znějící zvuk. Vestavěný čip DAC zaručuje stabilní přenos vynikající kvality, stejně jako zvuku na nejvyšší úrovni. Pomocí adaptéru AV161 se ponoříte do světa hudby a objevte krásu vašich milovaných písní. Zapomenete také na hluk, praskliny, rušení a problémy s signalizací. neuvěřitelně odolné a odolné proti poškození Produkt vyniká s vysokým odporem. Opletený, nylonový lakový povlak je odolný proti ohýbání a chrání příslušenství před poškozením. Konektory byly navíc chráněny pouzdrem z hliníkové slitiny. Nejcitlivější místa adaptéru mají také speciální ochranu. To vše umožňuje delší dobu používat jeho funkčnost. Použijete jej pro mnoho způsobů Adaptér bude pracovat v mnoha aplikacích. S jeho pomocí, budete sdílet hudbu s přáteli – stačí připojit reproduktor k němu. Můžete ji také použít během schůzky nebo přednášky. Líbí se vám mobilní hry? AV161 Adaptér bude také užitečný během hry! Použijte jej pro připojení sluchátek, takže dokonale slyšíte nadcházející soupeře. specifikace výrobce ugreen model av161 barva černá konektor a usb-c konektor b 3,5 mm žena materiál nylon kompatibilita Vybrané modely Samsung, Huawei, Google, oneplus, Xiaomi, Motorola, Apple, Microsoft, Dell Tabulka {hraniční vzdálenost: 0} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> td, .table-wrapper> Tabulka> Teble > tr> th {polstrování: 10px 35px; text-zarovnání: levý} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> th {vertikální-align: top} .Table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr: nth-dítě ( I) {background-color: # f7f7f7} -> Tento kvalitní a žádaný produkt můžete sehnat ještě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme další produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Významný dodavatel Krytárna má v nabídce špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento levný výrobek UGREEN AV161 audio Adaptér USB-C do mini jack 3.5mm (černá) od populárního výrobce Krytárna jednoduše pořídíte nyní se slevou! Ceny od 399 Kč.