UNIQ Combat Apple iPhone 12/12 Pro lavender

Kombinace UNIQ - kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod... více informací »
UNIQ Combat Apple iPhone 12/12 Pro lavender
Značka: Krytárna
759 Kč
Více informací
Kombinace UNIQ - kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod...

Kombinace UNIQ – kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod použitého polymeru, který má schopnost absorbovat a rozptylovat energii. Čím větší je síla dopadu, tím více částic se zaměřuje společně tím, že poskytuje nejlepší ochranu. Kryt po absorbování nárazové síly se okamžitě vrátí do pružného stavu. Navrženo s extrémně vyztuženou rohovou konstrukcí a se strukturou absorbující 3 úrovňový šok pro řešení i v nejtěžších podmínkách. Poskytuje trvanlivost v době pádu od asi 3 metry, potvrzeno 10 stop certifikátem betonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku a kameru proti poškrábání v kontaktu s rovným povrchem.

Tento neodolatelný výrobek UNIQ Combat Apple iPhone 12/12 Pro lavender od výrobce s mnohaletou tradicí Krytárna jednoduše naleznete právě teď v nabídce opravdu výhodně! Akční ceny již od 759 Kč.