UNIQ Combat Apple iPhone 12 Pro Max nautical blue

Kombinace UNIQ - kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod použitého polymeru, který... více informací »
UNIQ Combat Apple iPhone 12 Pro Max nautical blue
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Kombinace UNIQ - kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod použitého polymeru, který...

Kombinace UNIQ – kombinace stylu a ochrany pomocí technologie Smart Shockorb ™. Tato technologie spočívá v využití výhod použitého polymeru, který má schopnost absorbovat a rozptylovat energii. Čím větší je síla dopadu, tím více částic se zaměřuje společně tím, že poskytuje nejlepší ochranu. Kryt po absorbování nárazové síly se okamžitě vrátí do pružného stavu. Navrženo s extrémně vyztuženou rohovou konstrukcí a se strukturou absorbující 3 úrovňový šok pro řešení i v nejtěžších podmínkách. Poskytuje trvanlivost v době pádu od asi 3 metry, potvrzeno 10 stop certifikátem betonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku a kameru proti poškrábání v kontaktu s rovným povrchem.

Hodně oblíbený produkt UNIQ Combat Apple iPhone 12 Pro Max nautical blue od kvalitní společnosti Krytárna můžete dostat aktuálně na našich stránkách ve slevě. Výhodně teď u nás za 769 Kč.