UNIQ Terra Apple AirPods Pro Genuine Leather (černá)

Uniq Terra - elegantní kožené pouzdro na letenkách dokonale dokončí váš styl. Díky terému přidejte současnou spolehlivost a... více informací »
UNIQ Terra Apple AirPods Pro Genuine Leather (černá)
Značka: Krytárna
759 Kč
Více informací
Uniq Terra - elegantní kožené pouzdro na letenkách dokonale dokončí váš styl. Díky terému přidejte současnou spolehlivost a...

Uniq Terra – elegantní kožené pouzdro na letenkách dokonale dokončí váš styl. Díky terému přidejte současnou spolehlivost a dotek originální kůže do vzduchu díky TERRA, ochranným pouzdrem z čelní kůže. Schopný povrch s podšívkou z mikrovlákna s nejkvalitnějším, doplněným přesným otvorem pro indikátor a nabíjecí port. Skutečné prémiové kožené prémiové poskytuje pohodlnou přilnavost a ochranu před poškozením. Ochrana kompatibilní s kabelovým a bezdrátovým nabíjením v jednom. Kompatibilita: Apple Airpods ProSuper produkt UNIQ Terra Apple AirPods Pro Genuine Leather (černá) máte možnost pořídit teď na webu umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z této rubriky jednoduše online!

Tento oblíbený produkt UNIQ Terra Apple AirPods Pro Genuine Leather (černá) od našeho známého výrobce Krytárna lze sehnat právě v bezva akci. Nyní pořídíte za super cenu 759 Kč.