Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 [2 PACK]

Pokročilé řešení pro ultrazvukové otisk - Naše disperzní technologie kapalina je ultrazvukový senzor otisků prstů dokonale kompatibilní s... více informací »
Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 [2 PACK]
Značka: Krytárna
1 429 Kč
Více informací
Pokročilé řešení pro ultrazvukové otisk - Naše disperzní technologie kapalina je ultrazvukový senzor otisků prstů dokonale kompatibilní s...

Pokročilé řešení pro ultrazvukové otisk – Naše disperzní technologie kapalina je ultrazvukový senzor otisků prstů dokonale kompatibilní s skleněnou kopulí. Sharp udržuje telefonu na dotyk. LIQUID Dispersion Technology – Náš patentovaný Vodní sklo se rozptýlí rovnoměrně po celé obrazovce, včetně Isnt drobné škrábance nebo praskliny, ztvrdne a vytvořit neprostupnou bariéru hrana je hrana, zatímco bývalí Oprava prasklin a nedokonalostí. PŮVODNÍ nejlepší pokrytí – The Screen Premium Skleněná ochrana pro Galaxy S21 Plus Dome skla ochrání celou obrazovku. Bez bublin Installation Kit – To je předcházet chybám a vzduchové bubliny, nainstalovat náš rám a UV vytvrzování light jsou součástí nákupu. Kvalita se odráží přes závazek, takže se ujistěte, že máte dostatek času a trpělivosti, aby si nepopiratelně perfektní výsledek. Vyroben, otestován a důvěryhodný v Kalifornii – patentovaný v USA, EU, KR, JP, CN a TW, nepleťte si to pro knockoff a autentické LOCA viz systém ochrany obrazovky pro sebe. Tento kvalitní výrobek Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 [2 PACK] jde koupit bez problémů tu na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé kategorie snadno online.

Akční a ve slevě kus Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 [2 PACK] od společnosti Krytárna jednoduše naleznete tady teď v akci. Cena od 1 429 Kč.