Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 Ultra with UV Lamp [2 Pack]

Tvrzené sklo Sklo Dome firmy Whitestone patří do skupiny nejmodernějších v celém našem sortimentu. Zkušenosti se zpracováním výrobce skla, s více... více informací »
Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 Ultra with UV Lamp [2 Pack]
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Tvrzené sklo Sklo Dome firmy Whitestone patří do skupiny nejmodernějších v celém našem sortimentu. Zkušenosti se zpracováním výrobce skla, s více...

Tvrzené sklo Sklo Dome firmy Whitestone patří do skupiny nejmodernějších v celém našem sortimentu. Zkušenosti se zpracováním výrobce skla, s více než dvě desetiletí, dal inovačních efektů pro ochranu zakřivených obrazovek. zde používá proto, že původní způsob instalace, spočívající v nanášení lepidla, a potom vytvrzení ultrafialovým světlem. Stupeň odolnosti, povrchové tvrdosti hodnocena výrobcem 9H odolným poškrábání s ostrým předmětem, a dále potažením s oleofobní povlak snižuje výskyt otisků prstů nebo jiných nečistot. Skleněná kopule má velmi dobrou pověst a je považována za nejlepší na ochranu zakřivený displej k dispozici na světovém trhu. Je zcela jasné a citlivá na dotek. Podívejte se, jak montáže: https://youtu.be/Bef_JBtCC9I * Nedoporučujeme používat 3D brýle bez pouzdra. ** Glass Dome Glass Case Friendly je kompatibilní s většinou pouzder dostupných na trhu. *** Installation byl zjednodušen na maximum, ale musíte pamatovat před instalací přečíst návod a sledovat výukové video a sledovat všechny kroky, určené výrobcem, jediný způsob, jak získat 100%25 spokojenost. **** po odstranění skla nezanechává žádné stopy na obrazovce. ***** vyšší cena než u našich dalších objektivů je výsledkem obrovského technologického výhodu nad nimi. To není způsobeno vyšší odolnost skla, aby se skleněná pod vlivem pádu nebo tlaku má právo crack / hroutit jako navzájem současně chrání obrazovku. Vlastnosti: – 100%25 původní – v původním balení v balení – z tvrzeného skla, mající tloušťku 0,3 mm – odolnost až do 9H – nemají vliv na citlivost na dotek – s nano povlakem odolným tukem a otisky prstů – zakulacené hrany 2.5D – Měření KIT includes: 2 x Glass Whitestone DomeGlass UV lampa 1 x 1 x montážní nářadí Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít již dnes tady u nás v rubrice kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této populární kategorie za parádní cenu!

Tento neodolatelný výrobek Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S21 Ultra with UV Lamp [2 Pack] pocházející od značky Krytárna snadno seženete právě teď se slevou. Nabídka od 1 249 Kč.