X-ONE Full Cover Extra Strong – 3D ochranné tvrzené sklo pro iPhone 13/13 Pro

X-ONE Glass je vysoce kvalitní kalené sklo s celou lepící plochou. Unikátní tvrzené 3D sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu... více informací »
X-ONE Full Cover Extra Strong - 3D ochranné tvrzené sklo pro iPhone 13/13 Pro
Značka: X-ONE
395 Kč
Více informací
X-ONE Glass je vysoce kvalitní kalené sklo s celou lepící plochou. Unikátní tvrzené 3D sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu...

X-ONE Glass je vysoce kvalitní kalené sklo s celou lepící plochou.

Unikátní tvrzené 3D sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje. Základem skla je nejvyšší tvrdost, která oproti klasickým fóliím skvěle pomáhá chránit váš displej při nárazech, pádech.
 
Displej na vašem iPhone se vždy může i přes veškerou opatrnosti v okamžiku rozbít. Nemusí se stát nic víc, než to, že se vám ho podaří pustit při vystupování z auta. Na takové nehody se hodí právě toto ochranné sklo. Právě zásluhou tvrdosti 9H solidní ochrání displej před poškozením. Jeho vnější povrchová úprava zabraňuje ulpívání šmouh prstů. Komfort při používání zajistí zaoblené 3D hrany, krásně splynou s displejem bez ostrých okrajů. Díky tvrzenému sklu bude vaše zařízení stále jako v bavlnce.
 
➕ aplikace ochranného skla nesnižuje citlivost dotyku
➕ nezkresluje displej
➕ hodnota tvrdosti 9H
➕ dokonalá ochrana displeje před poškozením
➕ speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazům
➕ odolné vůči poškrábání ostrými předměty (nože, klíče)
➕ rychlé a snadné čištění
➕ má vysokou citlivost při dotyku
 
Tento diskontní výrobek můžete sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice tvrzená ochranná skla! Vyberte si kvalitní zboží z naší sekce za nejnižší cenu!

Velmi žádaný výrobek X-ONE Full Cover Extra Strong - 3D ochranné tvrzené sklo pro iPhone 13/13 Pro od dodavatele se skvělou pověstí X-ONE máte možnost koupit v naší internetové nabídce se slevou. Za bezkonkureční cenu 395 Kč.