Xiaomi Mi Smart Scale 2 White

Popis produktu: Xiaomi Mi Smart Scale 2 vám umožní měřit vaši tělesnou hmotnost s přesnosti 50 g a sledovat vaše pokroky. Veškeré informace najdete... více informací »
Xiaomi Mi Smart Scale 2 White
Značka: Xiaomi
599 Kč
Více informací
Popis produktu: Xiaomi Mi Smart Scale 2 vám umožní měřit vaši tělesnou hmotnost s přesnosti 50 g a sledovat vaše pokroky. Veškeré informace najdete...

Popis produktu:
Xiaomi Mi Smart Scale 2 vám umožní měřit vaši tělesnou hmotnost s přesnosti 50 g a sledovat vaše pokroky. Veškeré informace najdete díky aplikaci Mi Fit.  Je kompatibilní se systémy Android 4.4 a vyšší a iOS 7.0 a novější. Aplikace využívá přehledné grafy. Zobrazuje také BMI index tělesné hmotnosti, dle kterého si můžete upravit váš dietní či cvičební plán.Váha Original Mi Smart Scale 2 disponuje paměti až pro 16 osob, díky které jednoduše rozpozná každého člena rodiny. Osobní váha je pokryta tvrzeným sklem a vybavena LED displejem. Displej je v klidovém režimu nenápadně ukryt a jakmile na váhu Xiaomi našlápnete, displej o 161 LED diodách se rozsvítí. Displej váhy je vybaven světelným senzorem, který upravuje jas podle okolí.Specifikace:materiál: Tvrzené skloměření tělesné hmotnosti s přesností 50gbaterie: 3× AAAvýdrž Baterie: až 180dnípožadavky na zařízení: Android 4.4 / iOS 9.0 a vyššívýpočet BMIpaměť až pro 16 osobrozsah vážení: 100 g – 150 kgLED displejrozměry: 28× 28×2,2 cmNejprodávanější produkt Xiaomi Mi Smart Scale 2 lze sehnat právě zde na našich stránkách v sekci ostatní! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Vysoce kvalitní kousek Xiaomi Mi Smart Scale 2 White od výrobce s dobrým jménem Xiaomi lze zakoupit teď za výborné peníze. V akci za cenu 599 Kč.