Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor

Popis produktu: Chytrá meteorologická stanice Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 sleduje teplotu a vlhkost vzduchu. K měření slouží... více informací »
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor
Značka: Xiaomi
295 Kč
Více informací
Popis produktu: Chytrá meteorologická stanice Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 sleduje teplotu a vlhkost vzduchu. K měření slouží...

Popis produktu:
Chytrá meteorologická stanice Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 sleduje teplotu a vlhkost vzduchu. K měření slouží digitální senzor od švýcarského výrobce Sensirion, který rozpozná změnu už o 0,1 °C nebo o 1 % relativní vlhkosti. Na případné změny vás ihned upozorní. Tento model je vyroben z ekologického a zároveň odolného materiálu ABS. Má kompaktní rozměry 43 × 43 × 12,5 mm, díky nimž jej můžete umístit kamkoliv. V případě potřeby jej lze také připevnit na zeď pomocí nálepky, která je součástí balení.Díky 1,5 „LCD obrazovce, která vám umožní sledovat teplotu a vlhkost v místnosti. Hodnoty můžete také snadno zkontrolovat na svém smartphonu díky technologii Bluetooth. Díky aplikaci Mi Home (Android a iOS) jej můžete používat s dalšími zařízeními určenými pro péči o váš domov. S Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 si můžete nastavit teplotu, při níž se automaticky zapne klimatizace nebo topení. V aplikaci Mi Home lze vybrat také limitní hodnotu vlhkosti, při jejímž dosažení se automaticky spustí zvlhčovač vzduchu.K provozu budete potřebovat baterii CR2032, která není součástí balení. Zlevněný výrobek Xiaomi Mi Temperature and máte možnost nakoupit nyní tu na webu ve známé rubrice ostatní! Nyní si můžete pořídit nové zboží z této populární rubriky za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Xiaomi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor od odblíbeného výrobce Xiaomi můžete dostat online za akční cenu. Produkt koupíte teď u nás za 295 Kč.