Zadní ochranné sklo – iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus

Jediná unikátní ochrana LCD displeje a zadního krytu iPhonu s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo... více informací »
Zadní ochranné sklo - iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus
Značka: Emobilshop
149 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana LCD displeje a zadního krytu iPhonu s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo...

Jediná unikátní ochrana LCD displeje a zadního krytu iPhonu s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování na iPhone a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod.+ Určeno pro iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus+ Jediné unikátní sekundární sklo pro iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus+ Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazůmObsah balení: – ochranné sklo na displej- ochranné sklo na zadní část- utěrka z mikrovlákna- nálepka rychle proti prachu- hadřík s alkoholem na odmaštění displeje Unikátní a žádaný kousek Zadní ochranné sklo – iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus jde získat ještě tu na stránkách v rubrice ochranné skla a fólie! Nyní můžete získat další zboží ve zmíněné kategorii za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce Emobilshop má ve stále nabídkce špičkové zboží. Udělejte si radost. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Emobilshop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek Zadní ochranné sklo - iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus od výrobce s dobrým jménem Emobilshop lze nakoupit u nás za příznivou cenu! Právě teď jen za 149 Kč.