ZIZO BOLT Bundle Apple iPhone 13 mini Obal – černá

Pouzdro ZIZO BOLT nabízí zvýšenou úroveň ochrany pro iPhone 13 při zachování jeho ergonomického tvaru a funkčnosti. Patentovaný design (patent č.:... více informací »
ZIZO BOLT Bundle Apple iPhone 13 mini Obal - černá
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Pouzdro ZIZO BOLT nabízí zvýšenou úroveň ochrany pro iPhone 13 při zachování jeho ergonomického tvaru a funkčnosti. Patentovaný design (patent č.:...

Pouzdro ZIZO BOLT nabízí zvýšenou úroveň ochrany pro iPhone 13 při zachování jeho ergonomického tvaru a funkčnosti. Patentovaný design (patent č.: D795,239) odolává kapky z výšky přes 3,5 metru. Pouzdro ZIZO BOLT Series vyhrál CNET nejtherest Case Cena v CES Drop Test 2018 a 2019. Ochranné pouzdro ZIZO je vybaven integrovaným video stojanem a odnímatelnou rukojetí s otočným pásem o 360 °. Tlačítka gumy objemu a boční tlačítko jsou vhodné pro použití a snižování částic prachu a nečistotách od vstupu do telefonu. Sada s pouzdrem zahrnuje tvrzené sklo společnosti s tvrdostí 9h a tloušťkou pouze 0,33 mm. & nbsp; funkce produktu: . odolává kapky z výšky více než 3,5 metru na tvrdý povrch 9h tvrzené sklo s tloušťkou 0,33 mm v sadě Hybridní design chráněný patentem (patent č.: D795,239) Integrovaný stojan pro sledování filmů a videohovorů Odnímatelný spona pásu s 360 ° rotující klip Tlačítka gumy a boční tlačítko ergonomický tvar a příjemný k dotykovému povrchu CNET Nejtěžší Case Cena Zcela unikátní produkt ZIZO BOLT Bundle Apple iPhone 13 mini Obal lze zakoupit aktuálně na našem webu v kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte unikátní produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Krytárna vám představuje špičkový sortiment. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt ZIZO BOLT Bundle Apple iPhone 13 mini Obal - černá od společnosti Krytárna snadno můžete získat zde teď právě se slevou! Teď za akční cenu 1 019 Kč.