ZIZO BOLT Bundle Samsung Galaxy A362 5G Case – Black

K ochraně před nečekaným. Série ZIZO BOLT pro Samsung Galaxy A32 5G je speciálně konstruován tak, aby vydržel nejintenzivnější kapky při... více informací »
ZIZO BOLT Bundle Samsung Galaxy A362 5G Case - Black
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
K ochraně před nečekaným. Série ZIZO BOLT pro Samsung Galaxy A32 5G je speciálně konstruován tak, aby vydržel nejintenzivnější kapky při...

K ochraně před nečekaným. Série ZIZO BOLT pro Samsung Galaxy A32 5G je speciálně konstruován tak, aby vydržel nejintenzivnější kapky při zachování bezpečného a bezpečného zařízení. S nespočetnými hodinami vývoje a přísných laboratorních testování, šroub překonal průmyslové normy, aby vám přineslo konečnou úroveň ochrany. Patentovaný Dual-Layer Design je vyroben pro ochranu telefonu před všemi úhly. Robustní vnější skořápka stráží povrch zařízení, zatímco vnitřní jádrová technologie absorbující nárazu zabraňuje vnitřním poškození. Jinými slovy: Šroub může mít bití, aniž by se musel starat, pokud telefon přežije. Každý nákup je dodáván bezplatný ZIZO 0,33mm temperovaný sklo se 100%25 jasností a 9h tvrdostí. To vše v našem podpisu ZIZO stylu. Udržet funkční telefon, bez všech extra hromadného. Série šroubů je vybaven vestavěným zastřižením, aby se vaše zážitek z binge-sledoval na další úrovni. A s přiloženým rotujícím pouzdrem a šňůrkou, Zizo Bolt je připraven jít kdekoli jste. Tento pouzdro ZIZO Šroub je určen pro Samsung Galaxy A52 5G / A52S patent č.: D795,239.Oblíbený a kvalitní produkt ZIZO BOLT Bundle Samsung Galaxy A362 5G Case – Black je k získání právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme nové kousky z této rubriky za skvělou cenu! Významný dodavatel Krytárna pro vás vyrábí skvělé produkty.

Tento exkluzivní produkt ZIZO BOLT Bundle Samsung Galaxy A362 5G Case - Black od předního výrobce Krytárna dostanete tady za výborné peníze. Teď v akci 1 019 Kč.